KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 6492549
nr 649 2549
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Axel Fridell (1894-1935), stämpelsign. 15x10
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 2 augusti 2010
kl 18:21:15
400 kr
200 kr
350 kr
500 kr
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell